Opcje przeglądania

PODNÓŻKI pod biurko i TABORETY

Kupując ergonomiczne krzesło lub regulowane biurko, można łatwo ustawić podparcie pleców, ramion i szyi. Jednocześnie często zapominamy o naszych nogach i stopach. Jeśli jednak nie dbamy o odpowiednie podparcie dolnych kończyn to w końcu możemy zaszkodzić naszemu krążeniu i spowodować długotrwałe problemy zdrowotne.

Odpowiedzią na takie problemy są ergonomiczne podnóżki biurowe, które można zamówić w naszym sklepie. Przez długi czas uważano, że podnóżki pojawiają się w salonach i są elementem wystroju. Jednak jeżeli spędzamy codziennie osiem godzin przy komputerze w pozycji siedzącej to warto zainwestować w takie rozwiązanie.

Podnóżki biurowe są idealnym rozwiązaniem dla niższych osób

Istnieją krzesła biurowe zaprojektowane dla niższych osób jest to jednak większy wydatek. Po za tym w biurach zazwyczaj mamy standardowe krzesła i niewiele osób kupuje modele dopasowane do ich wzrostu oraz budowy ciała. Podnóżek jest idealny dla niższych osób, które w ten sposób mogą czerpać maksymalne korzyści z ergonomicznych, standardowych krzeseł. Aby prawidłowo usiąść na fotelu ergonomicznym powinniśmy móc wygodnie usiąść na nim opierając płasko stopy na podłodze. Czasem może być to trudne, ponieważ krzesło nie obniża się do odpowiedniego poziomu, lub dlatego, że nie możemy wygodnie korzystać w takiej pozycji z biurka. Dzięki podnóżkowi możemy wygodnie usiąść i odpowiednio rozłożyć ciężar opierając stopy na płasko.

Podnóżki biurowe korzystnie wpływają na nasz organizm

Niezależnie od tego, czy jesteśmy wysocy, czy niscy, to podnóżek może poprawić nasze krążenie i przepływ krwi. Poprzez zmniejszenie nacisku na nogi, podnóżek pomaga zapobiegać zakrzepom krwi wiązanym z zakrzepicą żył głębokich, oraz łagodzić nacisk na dolną część pleców, co zmniejsza obrzęki i żylaki.

Co więcej podnóżek jest absolutnie niezbędny jeżeli nasze krzesło nie ma spadkowej krawędzi, nazywanej wodospadową. Takie rozwiązania mają na celu zmniejszenie nacisku na nogi. Jeżeli nasz fotel nie jest w nie wyposażony to podnóżek pozwoli zmniejszyć dyskomfort i problemy z krążeniem, które mogą pojawić się podczas dłuższego siedzenia.

Podnóżek zachęca do aktywnego siedzenia

Coraz więcej badań udowadnia, że całodzienne siedzenie w pracy nie jest dobre dla naszego zdrowia. Nie bez powodu „siedzenie” nazywane jest nowym paleniem. Jednak obecnie praca coraz większych grup ludzi wymaga spędzania przy biurku minimum ośmiu godzin dziennie. Na szczęście podnóżek może być rozwiązaniem, które wprowadza ruch w nasze życie i zachęca do aktywnego siedzenia. Chociażby dostępny w naszym sklepie podnóżek pod biurko „Updown” zachęca do kołysania, które utrzymuje ruch nóg, poprawia przepływ krwi i krążenie. Wiele podnóżków wyposażonych jest też w masujące wypustki.

Podnóżki są takie wygodne

Pomijając wszystkie zalety zdrowotne to podnóżki są po prostu bardzo wygodne. To proste rozwiązanie jest znacznie przyjemniejsze niż zwykłe opieranie stóp na podłodze. Są to urządzenia, które zostały zaprojektowane w ten sposób, aby zapewnić komfort naszym stopom. Sprawdzają się w tym znacznie lepiej niż dywany lub twarde drewniane podłogi.

W zależności od naszych potrzeb w naszym sklepie znajdziemy różne podnóżki biurowe w bardzo przystępnych cenach. Różnią się one designem i rozwiązaniami w nich zastosowanymi. Jedne mają wypustki masujące i zdejmowane maty do czyszczenia. W innych możemy regulować kąt ich nachylenia. Niezależnie od naszych potrzeb na pewno znajdziemy coś dla siebie.

PODNÓŻEK POD BIURKO - "MASSING"

PODNÓŻEK POD BIURKO - "MASSING"
PODNÓŻEK POD BIURKO - "MASSING"

PODNÓŻEK  MASSING

* redukuje napięcie mięśni oraz poprawia przepływ krwi
* Zapobiega zmęczeniu nóg i ich niedokrwieniu
* umożliwia masowanie stóp 
* producent: UNILUX
* kolor:  CZARNY

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 119,00 zł
szt.

PODNÓŻEK POD BIURKO - "UPDOWN"

PODNÓŻEK POD BIURKO - "UPDOWN"
PODNÓŻEK POD BIURKO - "UPDOWN"

PODNÓŻEK  UPDOWN

redukuje napięcie mięśni oraz poprawia przepływ krwi
pierwszy podnóżek możliwy do użytku w pozycji siedzącej oraz stojącej
producent: UNILUX
kolor:  CZARNY

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 147,00 zł
szt.

PODNÓŻEK POD BIURKO "CHRYSALIS"

PODNÓŻEK POD BIURKO "CHRYSALIS"
PODNÓŻEK POD BIURKO "CHRYSALIS"

PODNÓŻEK POD BIURKO CHRYSALIS

redukuje napięcie mięśni i bóle nógergonomiczne rozwiązanie 

antypoślizgowa powierzchnia

regulowana wysokość

producent: UNILUX

kolor:  CZARNY

Dostępność: duża ilość

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 131,00 zł
szt.

TABORET Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - "MOOVE"

TABORET Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - "MOOVE"
TABORET Z REGULOWANĄ WYSOKOŚCIĄ - "MOOVE"

ERGONOMICZNY TABORET Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

Korzyści dla zdrowia

Intuicyjny i bezpieczny produkt

Najlepsza cena

Dostępność: brak towaru

Cena: 1 177,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklepy internetowe AZ.pl